نونیل فنل اتوکسیلات و کاربرد های آن

نونیل فنول اتوکسیلات یک سورفکتانت غیریونی  میباشد و چون کشش سطحی را کاهش میدهد که به طور گسترده در صنایع مختلف شوینده و تمیز کننده استفاده و کاربرد دارد این ماده به صورت صابون مول 10  ، صابون مول 30 ، صابون مول 20 موجود است و خرید فروش می گردد. برای اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید.
از NPE ها به طور معمول در مواد شوینده خانگی استفاده میشود.
نام گذاری نونیل فنول اتوکسیله بر اساس تعداد گاز اتیلن اکساید اضافه شده به آن خوانده میشود:
مانند: NPEs5,NPEs6,NPEs9,NPEs10  که مایعاتی ویسکوز میباشند ، NPEs12,NPEs15در دمای اتاق مایعاتی با ویسکوز بالا هستند و گریدهای بالاتر جامدهای مومی شکل و سفید رنگ میباشند.

ویژگی ها و کاربرد های سایر نونیل فنول های اتوکسیله:

NPE6( صابون 6 مول) :

نوعی سورفکتانت غیر یونی میباشد با قدرت امولسیفایر کنندگی خوب ، قدرت مرطوب کنندگی و در سیستم های هیدروکربنی بعنوان شوینده کمکی استفاده میشود
این صابون 6مول در پاک کننده ها و چربی گیرها ، نساجی ها ، صنعت چرم ، تولید مواد شوینده خشک خانگی و صنعتی و در فرمولاسیون سموم بکار برده میشود

NPE9  :

ویژگی این ترکیب پاک کنندگی و مرطوب کنندگی
در مواد پاک کننده و شوینده ها، درصنعت پارچه و کاغذ ، رنگ ورزین ، صنایع کشاورزی و فرمولاسیون امولسیون های ابکاری فلزات

NPE10 (صابون مول 10) :

ماده اولیه صابون ها میباشد و ترکیبی بسیار غلیظ میباشد و در صنایع مختلف بعنوان پاک کننده ، شوینده ، حلال ، تولید شامپو و صنایع نساجی کاربرد دارد
کاربردهای این ماده عبارتند از : پربی زدایی سزوح فلزات ، این سورفکتانت غیر یونی میباشد و در سایر سوسپانسیون های غلیظ و دیگر فرمولاسیون سموم بعنوان شوینده کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید
ستو استئاریل الکل

NPE20 :

به عنوان امولسیفایر و آنتی استاتیک و روان کننده
کاربرد آن بعنوان پاک کننده اولیه پشم و در کودهای شیمیایی و رنگ ورزین و صنایع نفتی مورد استفاده قرار میگیرد
از صابون مول 20 در صنایع نساجی مورد استفاده قرار میگیرد به اینصورت که این سورفکتانت به خاطر خاصیت مرطوب کننندگی که دارد در مرحله شستشو پشم از پارچه و همجنین شستشو پنبه پشم خام و اسیر آلودگی های موجود مانند گریس از NPE20 استفاده میشود
همچنین در مرحله سفید سازی برای بهبو عامل سفید کنننده به پارچه نیز اضافه میشود.

صابون مول 30 : 

NPE30 امولسیفایری محلول در آب و پایدرا کننده مقاوم در دمای بالا ، پخش کننده و یکنواخت کننده
این صابون در صنعت نساجی در مرحله رنگرزی بعنوان یکنواخت کننده رنگ ، در صنعت رنگ و رزین به عنوان عامل یکنواخت کننده رنگ و کم به مرطوب شدن رنگ دانه ها و در صنعت کشاورزی برای سوسپانسیون های غلیظ و دیگر فرمولاسیون سموم مورد استفاده قرار میگیرد.

قیمت نونیل فنل اتوکسیلات:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در مرکز پژوهش صنایع شیمیایی تهران در ارتباط باشید.

خرید نونیل فنل اتوکسیلات:

در حال حاضر مرکز پژوهش صنایع شیمیایی تهران به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

فروش نونیل فنل اتوکسیلات:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش مرکز پژوهش صنایع شیمیایی تهران در ارتباط باشید.

بیشتر بخوانید
مواد شیمیایی مورد استفاده در صنایع آرایشی و بهداشتی

 

مرکز پژوهش صنایع شیمیایی تهران

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *