جستجو:

 نونیل فنل اتوکسیلات 30 چیست ؟ این ماده سورفکتانتی غیریونی است و با اضافهکردن اتیلن اتوکساید (EO) به نونیل فنل ساخته می شود. این ماده با نماد (NPE) نمایش داده می شود عددی که در دنباله ی NPE می آید نشان دهنده تعداد وجود مولکول های اتیلن اکساید است. در ادامه با صابون مول 30 و کاربرد های آن بیشتر آشنا شوید

قیمت صابون مول30:

 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

خرید صابون مول 30:

 

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش صابون مول 30:

 

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

02177641136  

02177649244

02177641217

آنالیز

جدول آنالیز این محصول به صورت زیر می باشد

کاربرد صابون مول 30 (نونیل فنل اتوکسیلات 30) :

 

این ماده در تهیه ی مواد شیمایی (رنگ، چرم و...) و مواد شوینده کاربرد های زیادی دارد.  

نگهداری و حمل و نقل:


صابون مول 30 را باید در جای خشک و خنک نگهداری نمود. برای جلوگیری از آتش سوزی این ماده را در مجاورت مواد آتش زا قرار ندهید. برای خاموش کردن آتش حاصل از این ماده می توانید از کپسول های کربن دی اکسید کمک بگیرید.