جستجو:

نونیل فنل اتوکسیلات چیست؟

نونیل فنل اتوکسیلات ، سورفکتانتی غیریونی میباشد که از اضافه شدن اتیلن اتوکساید (EO) به نونیل فنل بدست می آید. نونیل فنل اتوکسیلات به طور خلاصه به صورت(NPE) نوشته میشود و به دنبال آن عددی که ذکر میشود نشان دهنده تعداد متوسط مولکول های اکسید اتیلن میباشد.

 

کاربردهای صابون مول10 (NPE10)

سورفکتانت غیر یونی برای مواد شوینده و صنایع شیمیایی میباشد.این ماده در مواد پاک کننده ضدعفونی ، پردازش نساجی و در شیمی کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد همچنین بعنوان امولسیفایر در رنگ ها بعنوان عامل پراکنده رنگدانه ها کاربرد دارد.

نگهداری و حمل و نقل:
نونیل فنل اتوکسیلات 6 مول را باید در جای خشک و سرپوشیده نگهداری کرد و از گرما و مواد احتراق زا دور نگهداری شود.
در موارد آتش سوزی موادی که میتوانند بعنوان خاموش کننده استفاده شوند عبارتند از : دی اکسید کربن و پودر شیمیایی خشک
مواد و ابزاری که میتوان NPE6 را در آن ها نگهداری کرد : فولاد ضد زنگ ، فولاد کربن ، فولاد گالوانیزه و فولاد کربنی با پوشش اپوکسی یا PVC یا پلی استر در درام یا مخزن
این ترکیبات هنگامی که به مدت طولانی در دمای 80درجه سانتی گراد و در حضور هوا قرار گیرند به طور آهسته رنگشان زیاد میشود.

مدت زمان نگهداری: 24ماه(2سال) از زمان تولید

ایمنی:
NPE6 چشم و پوست را تحریک نمیکند اما توصیه میشود هنگام استفاده از محصولات شیمیایی خالص توصیه میکنم از تجهیزات فردی مانند دستکش های PVC ، عینک ایمنی و روپوش آزمایشگاه استفاده کنید.
اما اگر به طور تصادفی تماسی با چشم و پوست حاصل شد به صورت زیر عمل کنید:
چشم: بلافاصله به مدت15دقیقه با آب بشویید
پوست : ابتدا لباس های آلوده را خارج کرده و سپس مناطق آلوده را با آب زیاد بشویید

قیمتصابون مول10 :

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

خرید صابون مول10 :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش صابون مول10 :

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

02177641136  

02177649244

02177641217