جستجو:

خرید صابون مول 10 و فروش صابون مول 10 این ماده سورفکتانتی غیریونی میباشد که از اضافه شدن اتیلن اتوکساید (EO) به نونیل فنل بدست می آید. نونیل فنل اتوکسیلات 10 به طور خلاصه به صورت( NPE 10) نوشته میشود و به دنبال آن عددی که ذکر میشود نشان دهنده تعداد متوسط مولکول های اکسید اتیلن میباشد (در اینجا 10 مولکول اتیلن اکسید). این ماده به صورت نونیل فنل اتوکسیلات 30 ، 6، 40 و.. نیز موجود می باشد. برای اطلاع از قیمت این محصول در ادامه با ما همراه باشید. در این متن راجع به کاربرد های این ماده بیشتر بخوانید:

 

 

کاربرد های صابون مول 10

 

سورفکتانت غیر یونی برای مواد شوینده و صنایع شیمیایی میباشد.این ماده در مواد پاک کننده ضدعفونی ، پردازش نساجی و در شیمی کشاورزی مورد استفاده قرار میگیرد همچنین بعنوان امولسیفایر در رنگ ها بعنوان عامل پراکنده رنگدانه ها کاربرد دارد.

 

نگهداری و حمل و نقل:


نونیل فنل اتوکسیلات 6 مول را باید در جای خشک و سرپوشیده نگهداری کرد و از گرما و مواد احتراق زا دور نگهداری شود.
در موارد آتش سوزی موادی که میتوانند بعنوان خاموش کننده استفاده شوند عبارتند از : دی اکسید کربن و پودر شیمیایی خشک
مواد و ابزاری که میتوان NPE6 را در آن ها نگهداری کرد : فولاد ضد زنگ ، فولاد کربن ، فولاد گالوانیزه و فولاد کربنی با پوشش اپوکسی یا PVC یا پلی استر در درام یا مخزن
این ترکیبات هنگامی که به مدت طولانی در دمای 80درجه سانتی گراد و در حضور هوا قرار گیرند به طور آهسته رنگشان زیاد میشود.

مدت زمان نگهداری: 24ماه(2سال) از زمان تولید


ایمنی:


NPE6 چشم و پوست را تحریک نمیکند اما توصیه میشود هنگام استفاده از محصولات شیمیایی خالص توصیه میکنم از تجهیزات فردی مانند دستکش های PVC ، عینک ایمنی و روپوش آزمایشگاه استفاده کنید.
اما اگر به طور تصادفی تماسی با چشم و پوست حاصل شد به صورت زیر عمل کنید:
چشم: بلافاصله به مدت15دقیقه با آب بشویید
پوست : ابتدا لباس های آلوده را خارج کرده و سپس مناطق آلوده را با آب زیاد بشویید

 

قیمت صابون مول 10 :

 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

خرید صابون مول 10 :

 

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش صابون مول 10 :

 

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

02177641136  

02177649244

02177641217