جستجو:

خرید سدیم فلوراید . فروش سدیم فلوراید این ماده یک ترکیب یونی و نمک معدنی  است که منبع مهم یون F برای بسیاری از موارد کاربردی دیگر است.یکی از ساده ترین ترکیبات یونی است که از  (Na+) و فلورید (F-) تشکیل شده است. ساختار شیمیایی آن مانند ساختار شیمیایی NaCl است. NaF در طبیعت به عنوان وریدهای معدنی نادر در مقادیر بسیار کم رخ می دهد.

 

 

روش تولید :

تولید صنعتی منبع اصلی فلوراید سدیم است. معمولا با خنثی کردن اسید هیدروفلوئوریک با بازهایی مانند کربنات سدیم تولید می شود( خاکستر سودا ، Na2CO3) ، کاستیگ سودا ، NaOH یا (NaHCO3)HF + NaOH --> NaF + H2O


مشخصات فیزیکی :
NaF به عنوان یک جامد بی بو، جامد بلوری است که در دمای اتاق به  سفید و سبز دیده میشود

چگالی این ترکیب 2.56 gr/ml و بدلیل یونی بودن ترکیب نقطه ذوب و جوش آن بسیار بالا است و نقطه ذوب آن 933 ، نقطه جوش 1740 در جه سانتی گراد است
این ترکیب یک جامد جاذب رطوبت است.

مشخصات شیمیایی :
این ماده حلالیت بسیار زیادی در آب دارد و به سرعت به یون های Naو فلوراید تجزیه میشود.

محلول NaF میتواند محلولی الکترولیت است و یون های موجود در محلول میتوانند جریان را هدایت کند.
این ماده در شرایط عادی پایدار است، اما هنگامی که این ماده در حالت جامد گرم میشود  ، باعث میشود که تجزیه شود و گازهای سمی HF از خود ازاد کند .

 


کاربرد ها :
یکی از کاربردهای فلوراید در مواد دارویی و بهداشتی مانند خمیر دندان است .

استفاده از این ماده در خمیر دندان به منظور استحکام دندان ها و مقاوم شدن آن ها در برابر فرسایش فعالیت باکتری ها استفاده میشود.
با این حال، مقدار بیش از حد NaF باعث ایجاد زرد شدن دندان می شود. علاوه بر این، محصول فوق یک ماده تمیز کننده خوب است
 همچنین به عنوان نگهدارنده چوب، بازدارنده خوردگی، عامل تمیز کردن، حشره کش، واکنش شیمیایی، و همچنین در صنایع متالورژی و شیشه استفاده می شود. یکی دیگر از برنامه های مهم در تصویربرداری پزشکی هسته ای، جایی که NaF رادیواکتیو (NaF18) به عنوان رادیوتراپی برای تشخیص شرایط مختلف استفاده می شود

 

تاثیرات سلامت و خطرات و ایمنی:
این ماده ماده ای سمی و خورنده است.

در صورت بلعیدن  آن منجر به درد شکم ، استفراغ، اسهال، تشنج، سقوط و حتی منجر به مرگ شود.
استنشاق می تواند باعث سوزش شدید دستگاه تنفسی شود. تماس پوست و یا چشم با NaF جامد ممکن است باعث تحریک شدید یا سوختگی به پوست و چشم، آسیب شدید و یا حتی مرگ شود

 

قیمت سدیم فلوراید :

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

خرید سدیم فلوراید :

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.
 

فروش سدیم فلوراید:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

02177641136  

02177649244

02177641217

فروش سدیم فلورید