جستجو:

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین اطلاع از قیمت حواله 2-اتیل هگزانول و خرید حواله 2-اتیل هگزانول و یا فروش حواله 2-اتیل هگزانول و هم چنین خرید حواله مواد شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

2-اتیل هگزانول:

2-اتیل هگزانول یک ترکیب آلی با فرمول مولکولی C8H18O , جرم مولکولی g/mol 130.231 و دانسیته نسبی 0.834 است که در دمای اتاق در فاز مایع, دارای رنگ قهوه ای روشن و نسبتا خوش بی است. این ترکیب که یکی از عمده ترین پلاستی سایزر الکل ها است, عموما به منظور تولید پلاستالایزر دی اکتیل فتالات (DOP) مورد مصرف قرار می گیرد که این ترکیب نیز به طور گسترده به مصرف واحدهای PVC می رسد. 2-اتیل هگزانول در پایین دست زنجیره بوتیرآلدئید قرار می گیرد که خود بوتیرالدئید نیز عموما از هیدروژناسیون پروپیلن بدست می آید. از این جهت عموما واحدهای تولید 2-اتیل هگزانول را در مجاورت خوراک پروپیلن احداث می کنند.

 

بر طبق گزارشات موسسه IHS ظرفیت جهانی تولید 2-اتیل هگزانول در سال 2016 میلادی چیزی در حدود 5.2 میلیون تن بوده است و پیش بینی می شود این میزان تا 2020 به بیش از 5.7 میلیون تن در سال افزایش یابد. بیش از 60% از حجم تولید 2-EH در شرق آسیا متمرکز است که دلیل اصلی آن نیز رشد سریع واحدهای تولید PVC در این منطقه است. ایران نیز با ظریف تولید سالانه حدود 45 هزار تن, چیزی در حدود 1% از بازار جهانی این محصول را در اختیار دارد.

 

 

قیمت حواله 2-اتیل هگزانول:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله 2-اتیل هگزانول:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله 2-اتیل هگزانول:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

021-77657131
         
09198991006