جستجو:

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین اطلاع از قیمت حواله مونواتیلن گلایکل و خرید حواله مونواتیلن گلایکل و یا فروش حواله مونواتیلن گلایکل و هم چنین خرید مواد شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

معرفی زنجیره ارزش مونواتیلن گلایکل:

مونواتیلن گلایکل (MEG) با فرمول مولکولیC2H6O2  و جرم مولکولی g/mol 62.068 که در دمای اتاق به صورت مایع, بی رنگ, بی بو و طعمی شیرین است و عموما از ترکیب اتیلن اکساید و آب تولید می شود. در اکثر طراحی ها مونواتیلن گلایکل در کنار محصولاتی دیگر مانند دی اتیلن گلایکل و تری اتیلن گلایکل تولید می شود. این ترکیب به مصرف صنایع شیمیایی میاندستی بسیاری می رسد. اما عمده مصرف آن به منظور تولید PET در گریدهای الیاف و بطری می باشد. از دیگر کاربرد مونواتیلن گلایکول می توان به استفاده از آن در تولید ضد یخ اشاره کرد. درحال حاضر میزان مصرف MEG در کشور چیزی در حدود 230 هزارتن در سال است. و اگر واحدهای تولید MEG در حال ساخت در کشور طی سال های آینده افتتاح گردد, میزان مصرف این محصول تا 450 هزارتن افزایش خواهد یافت. زنجیره ارزش اتیلن گلایکول را در شکل زیر مشاهده می کنید:


در میان اتیلن گلایکول ها, MEG با اختلاف بیشترین حجم از تولید این ماده را تشکیل می دهد. (چیزی در حدود بیش از 90% از کل بازار آنها ). در حال حاضر کشور چین به تنهایی بیش از 50% از تولید جهانی مونواتیلن گلایکول را به مصرف می رساند.

 

 

 

 

قیمت حواله مونواتیلن گلایکل:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله مونواتیلن گلایکل:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله مونواتیلن گلایکل:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

-  02177657131
       
  09198991006