جستجو:

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین اطلاع از قیمت حواله متانول و خرید حواله متانول و یا فروش حواله متانول و هم چنین خرید سایر حواله پتروشیمی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

معرفی زنجیره ارزش متانول:

متانول یک ترکیب آلی, بی رنگ, فرار و قابل اشتعال است که ساده ترین نوع خانواده ی الکال ها محسوب می شود. این ترکیب دارای فرمول مولکولی CH4O; CH3OH , جرم مولکولی g/mol 32.042 و دانسیته g/cm3 0.79 است. متانول یکی از سه محصول کلیدی و مهم صنایع شیمیایی است. درحال حاضر بیشترین کاربرد متانول استفاده از آن به عنوان خوراک اولیه تولید طیف بسیار گسترده ای از محصولات شیمیایی است. از کاربردهای آن در سایر صنایع نیز می توان به تولید چسب, رنگ, مواد منفجره, آلیاف مصنوعی و ... اشاره کرد. همان طور که در شکل روبهرو مشاهده می کنید, استفاده از متانول به منظور تولید, فرمالدئید , استیک اسید و دی متیل اتر بیش از 51% از مصرف متانول را به خود اختصاص می دهد. در کشور ما به منظور تولید گاز سنتز مورد نیاز فرایند تولید متانول؛ از گاز طبیعی به دلیل گستردگی منابع آن استفاده می شود. هر چند در سایر نقاط استفاده از زغال سنگ برای این منظور نیز متداول است. برای تولید تولید متانول از فرایند هیدروژن دار کردن CO تحت کاتالیزور استفاده می شود. امروزه متانول را با استفاده از کاتالیزورهای بهینه شده در فشار عملیاتی پایین تری نسبت به گذشته تولید می کنند که راندمان عملیاتی بالاتری را در پی دارد. فرایند هیدروژن دار کردن در فشار عملیاتی حدود 50 تا 100 اتمسفر (بسته به نوع طراحی) و دمایی در 250 درجه ی سانتی گراد صورت می گیرد. متانول را هم چنین می توان از واکنش کربن دی اکسید با هیدروژن اضافی نیز تولید کرد.

 

 

 

قیمت حواله متانول:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله متانول:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله متانول:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

 
-02177657131
 
09198991006
 

 

جهت خرید و فروش انواع مواد شیمیایی به وبسایت زیر هم می توانید مراجعه فرمایید . خرید و فروش مواد شیمیایی