جستجو:

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین اطلاع از قیمت حواله سود و خرید حواله سود و یا فروش حواله سود و هم چنین خرید مواد شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

نقش سود در صنایع پایین دست شیمی

سود, سودیم هیدروکسید یا کاستیک سودا با فرمول مولکولی NaOH یا HNaO , جرم مولکولی g/mol 39.99  و دانسیته g/cm3 2.1 , در دمای اتاق به شکل کریستال هایی سفیدرنگ و بی بو هستند و می توانند رطوبت هوا را جذب خود کنند. فرایند انحلال سدیم هیدروکسید در آب و یا خنثی سازی آن با اسید به شدت گرمازا است, در حدی که می تواند باعث آتش گرفتن مواد قابل اشتعال شود. سود بسیار خورنده است. این ترکیب عموما به شکل جامد و یا محلول 50% مورد استفاده قرار می گیرد. این ترکیب یکی از مهم ترین ترکیبات شیمیایی غیرآلی است. فرایند تولید این محصول بسیار انرژی بر است. (چیزی در حدود 40 تا 50% از هزینه تولید را تشکیل می دهد.) میزان مصرف انرژی الکتریکی بسته به نوع طراحی می تواند متفاوت باشد. درحال حاضر بیشترین مقدار از سود از طریق الکترولیز محلول NaCl با استفاده از تکنولوژی های سلول غشایی, دیافراگمی و یا جیوه ای تولید می شود. در میان این تکنولوژی ها نیز, در سال 2017, 81% از کل ظرفیت تولید متعلق به تکنولوژی سلول های غشایی بوده است. تکنولوژی های دیافراگمی و سایر روش های تولید هم به ترتیب 13% و 2% از کل ظرفیت تولید را در سال گذشته تشکیل داده اند. این ترکیب در صنایع شیمیایی پایین دستی کاربرد بسیار زیادی دارد. یک حجم بسیار زیادی از میزان تولید سودیم هیدروکسید به عنوان خوراک به مصرف واحدهای تولیدکننده ی زنجیره وینیل ها می رسد. (شامل EDC, VCM و PVC). از سویی دیگر میزان تقاضا برای سود به شدت وابسته است به صنعت ساختمان و میزان تقاضایی است که در این حوزه می تواند وجود داشته باشد. در سایر صنایع نیز سودیم هیدروکسید بیشتر به دلیل توان زیاد خنثی سازی آن و هم چنین به عنوان یک جاذب قوی مورد توجه هست تا یک منبع سودیم و بیشتر در این راستا از آن استفاده می کنند.

 

 

قیمت حواله سود:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله سود:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله سود:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

-02177657131
 
09198991006