جستجو:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت حواله زایلن و خرید حواله زایلن و یا فروش زایلن و هم چنین خرید سایر حواله پتروشیمی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید. 

 

   

معرفی زنجیره ارزش زایلن:

زایلن مخلوطی از ایزومرهای این ترکیب با نام های اورتو-زایلن, متا-زایلن و پارازایلن است که با نام های آیوپاک 1,2-xylene;1,3-xylene;1,4-xylene شناخته می شود. این ترکیب یک ترکیب آروماتیک است که دارای یک حلقه ی بنزن و دو گروه متیل است و بسته به نوع جایگیری  گروه های متیل بر روی این حلقه, ایزومرهای آن شکل می گیرد. زایلن از ترکیب بنزن و تولوئن تولید می شود. زایلن یکی از خوراک های خوراک های اصلی صنعت پتروشیمی محسوب می شود و در صنایع مختلف به عنوان حلال کاریرد فراوانی دارد.  در تصویر زیر زنجیره ارزش مخلوط زایلن ها را مشاهده می کنید:

 

این در سال 2016 حدود 600 هزار تن صادرات این محصول به کشور چین را داشته است و درحال حاضرایران با مجموع ظرفیت حدود 1.4 میلیون تن در سال است بزرگترین تولد کننده ی این محصول به شمار می رود. عمده بازار صادزاتی ایران را آسیا و اروپای غربی تشکیل می دهد.

 

                                                                                                                

 

 

 

قیمت حواله زایلن:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله زایلن:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله زایلن:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

          021-77657131
          09198991006