جستجو:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت حواله تولوئن و خرید حواله تولوئن و یا فروش حواله تولوئن و هم چنین خرید سایر حواله پتروشیمی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

معرفی زنجیره ارزش تولوئن:

تولوئن یا متیل بنزن که با فرمول مولکولی C6H5CH3; C7H8 و جرم مولکولی g/mol92.141 شناخته می شود, به واسطه ی داشتن یک حلقه ی بنزن, یک ترکیب آروماتیک BTX است و عموما در صنعت پتروشیمی به منظور تولید بنزن , زایلن ها و... و هم چنین در سایر صنایع مانند رنگ و رزین به عنوان حلال به مصرف می رسد. به طور کلی تولوعن دارای سه گرید به نام های Nitration , TDI و تجاری است. تفاوت این سه گرید در میزان خلوص آنها است. گرید تجاری دارای خلوص 96% , گرید Nitration دارای خلوص 98.5% و گرید TDI آن نیز با خلوص بیش از 99% عرضه می شود. در شکل زیر زنجیره ارزش تولوئن را مشاهده می کنید:در سال 2017 حدود 47% کل مصرف جهانی تولوئن به منظور تولید بنزن و زایلن ها به مصرف رسیده است. در شکل روبهرو روش های تولید تولوئن را مشاهده می کنید. به طور متوسط حدود 75% از تولوئن تولیدی در دنیا از ریفرمینگ تولید می شود. 20% از آن نیز از جریان جانبی واحدهای کراکینگ با بخار یعنی پیرولیز کردن بنزن تولید می شود و بخشی دیگر از آن نیز از به عنوان محصول جانبی واحدهای تبدیل اتیل بنزن و استایرن تولید می گردد.

 

 

 

 

قیمت  حواله تولوئن:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله تولوئن:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله تولوئن:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

-02177657131
 
09198991006