جستجو:

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین اطلاع از قیمت حواله اسید نیتریک و خرید حواله اسید نیتریک و یا فروش حواله اسید نیتریک و هم چنین خرید حوالهجات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

معرفی زنجیره ارزش اسید نیتریک:

نیتریک اسید یک اسید غیرآلی, با فرمول مولکولی HNO3 و جرم مولکولی g/mol 63.012  است که در دمای اتاق به صورت مایع است. این ترکیب به صورت خالص بی رنگ است اما با گذشت زمان به دلیل تجزیه آن به آب و اکسید نیتروژن رنگ آن به سمت زردرنگ متمایل می شود. HNO3 بسیار خورنده و سمی است و در صورت تماس مستقیم آن, سوختگی شدیدی را در پی خواهد داشت. هم چنین این ترکیب یک اکسید کننده ی بسیار قوی است و دمای جوش آن نیز 78.2 درجه ی سانتی گراد است. این ترکیب به سادگی درون محلول یونیزه می شود و به یک رسانای خوب جریان الکتریسیته تبدیل می شود. HNO3 با بسیاری از مواد مانند فلزات, اکسیدها و هیدروکسیدها واکنش می دهد و نمک های نیترات را تولید می کند. در شکل زیر زنجیره ارزش و محصولات اصلی پایین دست آن را مشاهده می کنید:

شکل  9. زنجیره ارزش نیتریک اسید

در حال حاضر بیشترین کاربرد نیتریک اسید در حوزه ی تولید کودهای شیمیایی است. که از این میزان نیز حدود 96% از آن به مصرف تولید آمونیوم نیترات و کلسیم آمونیوم نیترات می رسد. از دیگر موارد استفاده از آن می توان به تولید TDI و نیتروبنزن اشاره کرد.

 

قیمت حواله نیتریک اسید:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله نیتریک اسید:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله نیتریک اسید:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 
 
-02177657131
 
09198991006