جستجو:

شما می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین اطلاع از قیمت حواله استیک اسید و خرید حواله استیک اسید و یا فروش حواله استیک اسید و هم چنین خرید مواد شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

معرفی زنجیره ارزش اسید استیک:

استیک اسید, با فرمول مولکولی" C2H4O2 یا CH3COOH" و جرم مولکولی g/mol 60.052 یک مونوکربوکسیلیک اسید  همراه با یک گروه “COOH”  است. این ماده در دمای اتاق مایع, بی رنگ, شفاف با بویی تند است. استفاده از این ماده در فرایندهای شیمیایی بسیار متداول است. این اسید را هم چنین با نام های اتانوئیک اسید  ویا متان کربوکسیلیک اسید نیز در بسیاری از فرایندهای صنعتی می شناسند. این ترکیب متانول را به عنوان سرشاخه بالادست خود دارد. در پایین دست خود نیز طیف بسیار متنوعی از محصولات را دارد که در شکل زیر زنجیره ارزش آن را مشاهده می کنید.

در حال حاضر متداول ترین روش تولید استیک اسید, ترکیب متانول با کربن مونوکسید است که این متد از اوایل دهه ی 1970 به بعد به عنوان یک گزینه ی جدی مطرح شد. تا سال 2010 بیش از 80% از ظرفیت جهانی تولید این محصول بر مبنای همین روش بوده است. در طی این سال ها بیشترین حوزه ای که به منظور بهینه سازی بیشترین تمرکز بر روی آن بوده است, کاتالیست این فرایند بوده است. کاتالیست این فرایند بر مبنای rhodium/iodide است. تا پیش از دهه 1970 این ماده را عموماً در طی فرایندی با استفاده از اتیلن تولید می کردند. لازم به ذکر است که کمپانی BP اخیراً از یک تکنولوژی جدید به منظور تولید استیک اسیدبه نام  SaaBre™ رونمایی کرده است که در این روش طی یک فرایند سه مرحله ای به طور مستقیم گاز سنتز به استیک اسیدتبدیل می شود که دیگر نیازی به تولید متانول و یا واحد خالص سازی CO در آن وجود ندارد. این امر موجب کاهش قابل توجه هزینه های اولیه ساخت واحد می شود. پیش بینی می شود این تکنولوژی, به تکنیک قالب در طی سال های آینده به منظور تولید این ماده تبدیل شود.

بر طبق پیش بینی کمپانی IHS در سال میلادی گذشته (2017) میزان تولید جهانی استیک اسیدبه بیش از 16 میلیون تن در سال رسیده است. چین, ایالات متحده, آسیا (به جزء چین) و اروپای غربی اصلی ترین بازار این محصول را تشکیل می دهند. این مناطق نام برده بیش از 90% از بازار مصرف این اسید را تشکیل می دهند. تولید وینیل استات مونومر (VAM) بیشترین حوزه ی مصرفی استیک اسیدرا در هر یک از این چهار منطقه ی نام برده, تشکیل می دهد. (بیش از 30% مصرف جهانی این ماده). VAM عموما به مصرف تولید کنندگان محصولات پلیمری برای تولید چسب و مواد پوششی می رسد.

 

قیمت حواله استیک اسید:

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت این محصول و هم چنین سایر محصولات شیمیایی با مشاوران ما در موسسه ی مبتکران شیمی فعال در زمینه ی تامین مواد شیمیایی در ارتباط باشید.

 

خرید حواله استیک اسید:

در حال حاضر موسسه ی مبتکران شیمی به عنوان یکی از تامین کنندگان محصولات شیمیایی کشور, طیف گسترده ای از مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی را از برندهای معتبر در اختیار تولید کنندگان قرار می دهد. برای کسب اطلاعت بیشتر می توانید با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فروش حواله استیک اسید:

جهت اطلاع از نحوه ی فروش این محصول و ثبت سفارش شما می توانید با همکاران ما در واحد فروش موسسه مبتکران شیمی در در ارتباط باشید.

 

-02177657131
 
09198991006