جستجو:

درباره گروه مبتکران شیمی

گروه مبتکران شیمی فعال در زمینه واردات مواد اولیه شیمیایی و با دارا بودن کادری مجرب و متخصص، قادر به تامین مواد اولیه مورد نیاز کلیه صنایع شیمیایی، صنعتی، آبکاری و ... از بازارهای بین المللی می باشد و شما را در زمینه ی خرید محصولات و تامین کالای مورد نظرتان یاری می نماید، این مجموعه تا کنون توانسته سهم کوچکی را در چرخه تامین کالا مورد نیاز تولیدکنندگان عزیز داشته باشد. 

شرکت مبتکران شیمی این افتخار را دارد که توانسته است نزدیک به 30 سال در کنار شما صنعتگران عزیز حضور مداوم داشته باشد و مواد شیمیایی مورد نیاز در صنایع مختلف را برای صنعتگران کشور عزیزمان فراهم نماید.

این شرکت با تکیه بر دانش و تجربه ی چندین و چند ساله ی خود توانسته است در حوزه های گوناگون از جمله تصفیه ی آب، صنعت رنگ و رزین، صنعت آبکاری، صنایع شوینده، صنایع غذایی، آرایشی بهداشتی و... حضور داشته باشد

شما می توانید برای استعلام قیمت مواد شیمیایی و ثبت سفارش خود با شماره های مذکور در سایت تماس حاصل فرمایید. همکاران ما در واحد فروش موسسه ی مبتکران شیمی در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود و شما را در خریدی ایمن و مطمئن همراهی خواهند کرد.

       

 

تلفن:

۷۷۶۴۱۱۳۶ -۰۲۱
۰۲۱-۷۷۶۴۹۲۴۴
۰۲۱-۷۷۶۵۷۱۳۲
 

تلگرام:

۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۶
 ۰۹۱۹۸۹۹۱۰۰۷ 

 ایمیل:

mbkchem@yahoo.com

آدرس:

 تهران،خیابان شریعتی، خیابان ملک